Wynajem limuzyn i wanów


Zależy nam na tym, aby Klienci korzystający z naszych usług przewozowych byli w pełni zadowoleni z jakości obsługi. Oferujemy Państwu atrakcyjny cenowo wynajem limuzyn i busów - nasze pojazdy są komfortowo wyposażone, dzięki czemu wpływają na wygodę jazdy, nawet podczas długich tras. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą rolę podczas transportu drogowego odgrywa bezpieczeństwo, dlatego nasze samochody są regularnie serwisowane oraz obsługiwane jedynie przez wykwalifikowanych kierowców, cechujących się dodatkowo wysoką kulturą osobistą. W naszej flocie znajduje się luksusowa limuzyna dedykowana osobom, które lubią podróżować w sposób możliwie najbardziej komfortowy, ale Klientom proponujemy także wynajem vanów, mogących pomieścić razem z kierowcą do ośmiu osób.

Oferowany przez nas wynajem busów z kierowcą oraz aut luksusowych, takich jak wygodne limuzyny, dedykowany jest głównie mieszkańcom Warszawy oraz osobom, które są w stolicy przejazdem i szukają komfortowego pojazdu, którym będą mogły poruszać się po mieście.

Mercedes Viano
uplimg/gallery2e9477c13-1.jpg
Mercedes Viano

Ilość miejsc: 7+1


Komfortowy van, wyposażony w wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa.

WYPOSAŻENIE

  • klimatyzacja
  • komfortowe uchylne fotele
  • skórzane fotele
  • Wi-Fi
Mercedes S-class
uplimg/gallery7df860492-3.jpg uplimg/gallery7df860492-1.jpg uplimg/gallery7df860492-2.jpg uplimg/galleryc81dee8c1-0.jpg uplimg/galleryc81dee8c1-1.jpg
Mercedes S-class

ILOŚĆ MIEJSC: 4+1


Luksusowa limuzyna Mercedes S-class, wersja VIP

WYPOSAŻENIE

  • klimatyzacja
  • skórzane fotele
powrót do góry rezerwacje

KL Team to Twój komfort i bezpieczeństwo

strona główna / o nas / wynajem autokarów / wynajem busów / wynajem limuzyn i vanów / lunchbox / cennik / kontakt