Cennik

Realizujemy atrakcyjny finansowo przewóz osób na imprezy okolicznościowe, jak też w ramach wyjazdów rodzinnych bądź służbowych. Cennik wynajmu busów i autokaru uzależniony jest od różnych czynników m.in. modelu auta, jaki został wybrany, a także czasu korzystania z niego. Firma KL Team gwarantuje, że cennik busów dostosowany jest do standardu przewozu, jaki oferujemy.

Posiadamy flotę, w skład której wchodzą samochody pochodzące od sprawdzonych producentów. Wyposażone zostały w rozmaite udogodnienia takie jak: klimatyzacja, telewizor z DVD, nagłośnienie czy fotele ze stoliczkami. Autokary na bieżąco poddawane są także obowiązkowym przeglądom technicznym oraz sprzątaniu, by zapewnić Państwu komfortowy i bezpieczny przejazd.

Wynajem busów i autokaru przy stałej współpracy to szereg rabatów oraz możliwość negocjacji ceny przejazdu. Posiadamy auta zarówno kilkudziesięcioosobowe, jak i minibusy, dzięki czemu mogą Państwo dostosować ilość miejsc do własnych wymagań.

Autokar do wynajęcia może mieć:

  • 50-67 miejsc: poza wymienionymi wyżej udogodnieniami posiadają również WC, barek, lodówkę oraz uchylne fotele,
  • 16-30: ze standardowym wyposażeniem.

Oferujemy także wynajem busa z kierowcą, co da Państwu pewność, że dojedziecie na czas i w określone miejsce. Nasza kadra posiada uprawnienia do transportu osób oraz certyfikat Szkoły Bezpiecznej Jazdy. Dodatkowo kierowcy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, aby cały czas podwyższać swoje kwalifikacje. Posługują się oni także językiem rosyjskim, niemieckim i angielskim.


powrót

KL Team to Twój komfort i bezpieczeństwo

strona główna / o nas / wynajem autokarów / wynajem busów / wynajem limuzyn i vanów / lunchbox / cennik / kontakt